Adidas

Iсторія бренда Adidas – найбільшого виробника спортивного взуття, одягу й реманенту, починається в 1948-м року, коли два брати Адольф (Adolf) і Рудольф (Rudolf) Дасслеры (Dassler), не знайшовши загальної мови, розв`язали зруйнувати сімейне підприємство, широко відому в той час фірму-виробника спортивному взуття Dassler. Причини розриву так до кінця й не стали відомі публіці, але крок цей послужив поштовхом для створення двох відомі на сьогодні брендів, вічних конкурентів Adidas і «Puma». Сімейне підприємство Дасслеров було поділено навпіл: Адольф Дасслер став власником фірми Adidas, а Рудольф — фірми Puma.

Одержавши свою частину сімейного підприємства, Адольф «Ади» («Adi») Дасслер називає свою фірму Adidas, трохи пізніше в тому ж 1948-м року дає їй відоме нам назва Adidas. Не відмовляючись від слави назви Dassler, Ади Дасслер використовує свою, уже відому в спортивному світі прізвище й додає до неї своє ім`я: з Adi Dassler утворюється Adidas. Пізніше назва це стали дотепно розшифровувати як «All Day I Dream About Sports» — «Увесь день я мріяв про спорт».

У наступному, 1949-м року Ади Дасслер офіційно реєструє три смужки – символ фірми Adidas, простотою й довговічний знак, що ідеально вписав у спортивний стиль товарів і завжди безпомилково пізнаваний на будь-якому спортивному аксесуарі. Символізуючи рух нагору по трьом сходам, знак Adidas нагадує й про три основних принципах проведення спортивному взуття, сформульованих ще Ади Дасслером: взуття повинна підходити для певного виду спорту, бути міцної й захищати спортсмена. Спочатку три смужки Adidas наносилися тільки на спортивне взуття, але потім перекочували на всі товари фірми. В 1971-м року з`явився знаменитий трилисник Adidas. Зараз трилисник є символом напрямку «Sport Heritage», первісний логотип – символом напрямку «Sport Perfomance», а символом третього напрямку «Sport Style» стало коло із трьома смужками


Хит

3 990 грн.3 650 грн.

У наявності
Women Originals Жіночі кросівки adidas Kiellor для..
Новинка

3 790 грн.3 450 грн.

У наявності
Women Originals Жіночі кросівки adidas Falcon ZIP ..
Акція
Хит
Man Outdoor Чоловічі кросівки adidas Terrex Swift ..
Акція
КРОСІВКИ ADIDAS VENGEFUL MУ цих бігових кросівках ..
Акція
Модна пропозиція бренду adidas. Верх випрофільован..
Акція
Man RunningЧоловічі кросівки adidas Pure Boost ZG ..
Показано з 1 по 15 з 26 (всього 2 сторінок)