Adidas

Iсторія бренда Adidas – найбільшого виробника спортивного взуття, одягу й реманенту, починається в 1948-м року, коли два брати Адольф (Adolf) і Рудольф (Rudolf) Дасслеры (Dassler), не знайшовши загальної мови, розв`язали зруйнувати сімейне підприємство, широко відому в той час фірму-виробника спортивному взуття Dassler. Причини розриву так до кінця й не стали відомі публіці, але крок цей послужив поштовхом для створення двох відомі на сьогодні брендів, вічних конкурентів Adidas і «Puma». Сімейне підприємство Дасслеров було поділено навпіл: Адольф Дасслер став власником фірми Adidas, а Рудольф — фірми Puma.

Одержавши свою частину сімейного підприємства, Адольф «Ади» («Adi») Дасслер називає свою фірму Adidas, трохи пізніше в тому ж 1948-м року дає їй відоме нам назва Adidas. Не відмовляючись від слави назви Dassler, Ади Дасслер використовує свою, уже відому в спортивному світі прізвище й додає до неї своє ім`я: з Adi Dassler утворюється Adidas. Пізніше назва це стали дотепно розшифровувати як «All Day I Dream About Sports» — «Увесь день я мріяв про спорт».

У наступному, 1949-м року Ади Дасслер офіційно реєструє три смужки – символ фірми Adidas, простотою й довговічний знак, що ідеально вписав у спортивний стиль товарів і завжди безпомилково пізнаваний на будь-якому спортивному аксесуарі. Символізуючи рух нагору по трьом сходам, знак Adidas нагадує й про три основних принципах проведення спортивному взуття, сформульованих ще Ади Дасслером: взуття повинна підходити для певного виду спорту, бути міцної й захищати спортсмена. Спочатку три смужки Adidas наносилися тільки на спортивне взуття, але потім перекочували на всі товари фірми. В 1971-м року з`явився знаменитий трилисник Adidas. Зараз трилисник є символом напрямку «Sport Heritage», первісний логотип – символом напрямку «Sport Perfomance», а символом третього напрямку «Sport Style» стало коло із трьома смужками


Чоловічі кросівки adidas Runfalcon 3.0 для розми..
Розшир свої можливості в прохолодну погоду з утепл..

2390 грн.1649 грн.

У наявності
Жіночі кросівки Аdidas DURAMO SL 2.0 (GX0715) для ..
Бігові кросівки adidas Response Super Бігай з комф..
Man Originals Чоловічі кросівки adidas Supercourt ..
Показано з 1 по 15 з 21 (всього 2 сторінок)