Saucony


  Заснована в 1898 році, SAUCONY бере свої витоки на берегах швидкої річки Saucony Creek, штат Пенсільванія. Saucony на мові корінних жителів північної Америки означає "гирло річки". Сьогодні, логотип SAUCONY являє собою силует нескінченного потоку швидкої річки.
  У 1906 році на березі річки було побудовано двоповерхову цегляну будівлю, це була фабрика з виробництва взуття Saucony Shoe Manufacturing.
   Компанія спеціалізувалася на виробництві дитячого та дорослого взуття та в 1910 році вже випускала 800 пар взуття щодня.
    У цей час Абрам Гайд, російський емігрант швець, відкрив взуттєвий магазин в Кембриджі, штат Массачусетс. Він спеціалізувався на виготовленні капців, зшитих із шматочків килима. До 1940 року була запущена спортивна лінія, що включає в себе бейсбольні черевики, роликові ковзани і взуття для боулінгу.
   Під час Другої Світової війни Гайд виробляв армійські черевики. Компанія отримала нагороду за допомогу військово-морському флоту. У 60-х компанія виробила взуття для астронавтів NASA - в чоботях Гайда перший американський астронавт вийшов у відкритий космос і ступив на поверхню Місяця.
  До кінця 60-их Saucony Shoe Manufacturing почала виробляти кросівки.
  У 1968 р. Гайд придбав SAUCONY, компанію з сімдесятирічної історією, і переніс штаб-квартиру в Кембридж. Кросівки SAUCONY лишаються кращим вибором невеликої групи професійних бігунів до 1977 року, коли взуття компанії отримало нагороду за "кращу якість" від одного з американських журналів, що послужило рекламою марки, і створило репутацію якісної та технологічною взуття. Взуття SAUCONY відрізняється цим і донині.
  У 1985 році компанія, що впевнено розвивається, переїхала в нову штаб-квартиру в Пібоді, штат Масачусетс, і перебувала там до 2005 року, коли вона була придбана The Stride Rite Corporation of Lexington Массачусетс.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)