adidas - відгуки, характеристики

adidas - відгуки, характеристики

Сьогодні , німецький промисловий концерн Adidas займає першу позицію за обсягами продажів спортивного взуття , одягу та інвентарю . Засновником цієї знаменитої компанії є Адольф Дасслер , який помер ще в 1978 році. Але й без свого творця , Adidas утримує гілку лідерства , ведучи постійну боротьбу з компаній Nike за спортивний ринок.


Історію компанії Adidas можна почати розповідати , ще з далекого 1920 року. Це були важкі повоєнні роки , коли в Німеччині , після поразки у Першій світовій війні , панувала розруха і хаос. Саме тоді , в провінційному баварському містечку Герцогенаурах , сім'я Дасслерів запускає виробництво з пошиття взуття . Через брак належних коштів , цех з пошиття взуття розташовувався прямо в будинку , а виготовленням гімнастичних тапочок (саме вони , були першим товаром виробництва Дасслеров ) займалися всі члени родини.
 
У 1924 році брати Дасслери , Адольф і Рудольф , створюють свою спільну взуттєву фабрику « Dassler ». Брати були як Інь і Ян - повними протилежності , але доповнюють один одного. Адольф був скромним , врівноваженим і творчою людиною . А Рудольф вибуховим і комунікабельним , що допомагало просувати і розширювати компанію.


Аді , як називали Адольфа Дасслера його родичі , був винахідливим хлопцем. Коли батьки запустили сімейний бізнес , йому було 20 років. Аді був величезним шанувальником футболу , який навіть у той час вважався найпопулярнішою грою в Європі. Думки про поліпшення якості спортивного інвентарю для футболістів , привели його до ідеї пошивки бутс з металевими шипами. Це було революційне відкриття у виробництві спортивного взуття . Заслуга цих бутс полягала в тому , що вони дозволяли футболістам більш стійко відчувати себе на полі.


Шиповки швидко почали набирати популярність і на Олімпіаді 1928 року, німецькі спортсмени вперше вийшли у взутті з логотипом « Dassler ». І братам в голову відразу приходить думка про співпрацю зі спортсменами , для створення бренду компанії.
Так , після Олімпіади в Берліні 1938 року народження, пішов зростання продуктивної потужності компанії , коли американський бігун Джессі Оуеном встановив 5 світових рекордів у взутті « Dassler ». Дохід від продажів перевола за отменку 400 тисяч фунтів , а виробнича потужність компанії перевищила 1000 пар взуття на день.


Але , Друга світова війна призвела до краху компанії. Уряд Німеччини конфіскував фабрику , а брати у складі німецьких військ вирушили на фронт. Але вже через рік Аді Дасслера повернули назад , щоб він налагодив виробництво з виготовлення взуття для солдатів. Німеччина знову програло війну , а фабрику Дасслерів окупували американці , які почали виготовляти на ній ковзани для хокеїстів. Через рік окупація закінчилася , що дозволило Рудольфу повернутися з табору для військовополонених.
У 1948 році помирає їх батько , а Аді і Руді , з невідомих нікому причин , сваряться і вирішують розділити сімейну компанію навпіл. Після цього вони домовилися, що не будуть згадувати слово « Dassler » в контексті назви своїх майбутніх фірм , а також брати її символіку. Так на світ з'явилися два майбутніх світових бренду. Аді Дасслер створює Adidas , а Рудольф - компанію «Puma ».


Аді відразу направив своє улюблене изобретательское нутро на благо розвитку компанії. Спочатку йому довелося вдатися хитрощі при створенні логотипу Adidas. Він бере дві смужки з фірмової емблеми Dassler , додає до них третю і патентує їх.
Наступним діянням Адольфа стають бутси з відкручують гумовими шипами , а також зимове взуття для футболістів. Згадуючи , завдяки чому їх колишня сімейна компанія отримала свою популярність , Аді відразу попрямував в Міжнародний олімпійський комітет , з яким укладає договір про поширення реклами на найпрестижніших спортивних змаганнях світу .


Результати не змусили себе довго чекати , і Adidas з кожним роком став нарощувати темпи продажів свого взуття . А спортсмени , взуті у фірмову взуття Аді Дасслера завойовували все більше нагород , що створювало авторитет його бренду .
Adidas поступово перейшов до випуску не тільки взуття, а й спортивного одягу , різної амуніції , а також футбольних м'ячів для чемпіонатів світу. 1972 ознаменований в історії Adidas з зміна логотипу на оригінальний трилисник , який символізував закріплення компанії на трьох континентах.


У 1978 році помирає легендарний Адольф Дасслер , а керівництво його компанією переходить від одного члена сім'ї до іншого. Після смерті його вдови - Катаріни ( 1984 ) і сина Харста ( 1989 ), дочки Аді Даслера продають компанію власнику футбольного клубу « Олімпік Марсель » - Бернарду Тапі за 440 німецьких марок.


Після цих змін розвиток компанії приходить в ступор , а потім починає падіння вниз. Акції компанії починають знецінюватися , і тоді за реанімацію легендарного бренду приймається Роберт Луї Дрейфус . У 1993 році він викуповує контрольний пакет акцій Adidas і переманює дизайнерів з компаній -конкурентів - Nike і Reebok.
Можна сказати , що Adidas знайшов гідну заміну винахідливості Аді Даслера . Дрейфус переводить виробничу базу компанії до Індонезії , Китай і Таїланд, що дозволило істотно скоротити виробничі витрати. А зекономлені кошти він пускає на глобальну рекламу і створення бутиків по всьому світу.


До сьогоднішнього дня концерн Adidas є китом спортивного світу . Він зміг викупити повний пакет акцій компанії Reebok ($ 3,8 млрд.) і повернути собі світове визнання. Adidas запам'ятовується своєю легендарною рекламою « Impossible is nothing » за участю таких зірок світового футболу , як Зінедін Зідан , Леонель Мессі , Девід Бекхем , Міхаель Баллак і багато інших.


Ось така історія всесвітньо відомого бренду під назвою Adidas і його засновника Аді Дасслера . Людину, яка завдяки своїй любові до футболу навіки залишиться відображений в книзі історії розвитку спорту.

Акція
КРОСІВКИ ADIDAS VENGEFUL MУ цих бігових кросівках ..
Акція
Man Outdoor Чоловічі кросівки adidas Terrex Swift ..
Акція
Man RunningЧоловічі кросівки adidas Pure Boost ZG ..
Акція

3 990 грн.1 990 грн.

У наявності
Women Originals Жіночі кросівки adidas Kiellor для..
Акція

3 790 грн.1 990 грн.

У наявності
Women Originals Жіночі кросівки adidas Falcon ZIP ..
Показано з 1 по 15 з 64 (всього 5 сторінок)